prevezatv.gr
Ι 14
ΕΚΛΟΓΕΣ 2023ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΗΠΕΙΡΟΣΠΡΕΒΕΖΑ

Ανακοίνωση 113 υποψηφίων της περιφερειακής παράταξης « ΚΟΙΝΟ ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ» Τα ονόματα για την Π.Ε.Πρέβεζας

Κοινοποίηση

Ανακοίνωση 113 υποψηφίων της περιφερειακής παράταξης

« ΚΟΙΝΟ ΤΩΝ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ»

Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Άρτας

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Δημητρίου, Στρατιωτικός

2. ΓΚΙΖΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Βασιλείου, Καθηγήτρια Πληροφορικής ΔΕ, MSc Μηχανικών Η/Υ και Δικτύων, Περιφερειακή Σύμβουλος Ηπείρου

3. ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη, Νηπιαγωγός

4. ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Απόστρατος Στρατιωτικός, Πρόεδρος Αδελφότητας Αγναντιτών Ιωαννίνων

5. ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Ευσταθίου , Απόφοιτος της Κρατικής Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων (Ο. Τ. Ε. C.), ιδιωτικός υπάλληλος στο χώρο της εστίασης

6. ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, Αστυνομικός, σπουδαστής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων

7. ΜΑΜΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Βασιλείου, Τεχνολόγος Ακτινολόγος, εργαζόμενη στο ακτινοδιαγνωστικό τμήμα του ΓNA

8. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΝΙΚΗ του Παναγιώτη, Ελεύθερη επαγγελματίας στο χώρο της εστίασης

9. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη, Δικηγόρος

10. ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Ευάγγελου, Απόφοιτος Παντείου Πανεπιστημίου, Ιατρικός επισκέπτης

11. ΜΠΕΚΑ-ΚΑΓΚΙΟΥΖΗ ΕΛΠΙΔΑ του Δημητρίου, Γεωπόνος Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, παραγωγός φυτωρίων

12. ΜΠΡΙΣΕΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου, Απόφοιτος Παντείου Πανεπιστημίου, Καθηγήτρια Κοινωνιολογίας, Διευθύντρια 4ου Γενικού Λυκείου Άρτας

13. ΝΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου, Καθηγητής Μαθηματικός ΔΕ

14. ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΙΑ του Λάμπρου, Καθηγήτρια Μουσικής ,ειδικότητα πιάνο

15. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, πρώην Γραμματέας του Συλλόγου Δασκάλων-Νηπιαγωγών Ν. Άρτας

16. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Θεοδώρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ

17. ΣΤΟΥΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΑΝΝΑ του Αθανασίου, Φοιτήτρια στο Τμήμα Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων

18. ΤΖΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη, Συνταξιούχος ΙΚΑ

19. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΟΛΓΑ του Αντωνίου , Εκπαιδευτικός Α’ βάθμιας εκπαίδευσης

20. ΤΣΙΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Λεωνίδα, Δικηγόρος

21. ΤΣΙΡΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου, Γυμναστής-προπονητής τένις

22. ΦΕΛΕΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου ,Διπλωματούχος Μηχανικός Χωροταξίας, Πολεοδομίας & Περιφερειακής ανάπτυξης, μελετητής, ελεύθερος επαγγελματίας, τέως Πρόεδρος Φ.Δ. Εθνικού Πάρκου Τζουμέρκων, Κοιλάδας Αχελώου, Αγράφων και Μετεώρων

23. ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αποστόλου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, Οργανωτικός Γραμματέας της ΕΛΜΕ Άρτας

Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Θεσπρωτίας

1. ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Αθανασίου, Ιατρός Γαστρεντερολόγος Δ/ντρια Γ.Ν.-Κ.Υ Φιλιατών

2. ΔΗΜΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΓΙΑ) του Ζήση, Ιδιωτικός υπάλληλος

3. ΚΑΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Ευαγγέλου, Υδραυλικός Σιβιτανιδείου σχολής

4. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) του Ευαγγέλου, Αγρότης, απόφοιτος ΤΕΙ Πληροφορικής

5. ΛΑΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα, Ελεύθερος επαγγελματίας

6. ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη, Μαθηματικός- φροντιστής

7. ΜΥΛΩΝΑ-ΣΚΕΥΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΦΕΝΙΑ) του Γεωργίου, Ελεύθερη Επαγγελματίας, πρόεδρος του φιλοζωικού συλλόγου Φιλιατών , Ιδρυτικό μέλος της θεατρικής ομάδας Φιλιατών.

8. ΝΤΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Φωτίου, Συνταξιούχος ΟΣΥ

9. ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ –ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του Δημητρίου, Φιλόλογος

10. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ναπολέοντος, Ασφαλιστικός Πράκτωρ

11. ΠΗΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του Πέτρου, Ιδιωτικός υπάλληλος

12. ΠΡΟΒΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΝΗ του Νικολάου, Φαρμακοποιός

13. ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αντωνίου, Συνταξιούχος ΕΛΤΑ

14. ΤΣΟΥΝΗ ΟΛΓΑ του Θεοδώρου, Ιδιωτική υπάλληλος

15. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου, Τεχνολόγος Γεωπόνος ΤΕ

Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Ιωαννίνων

1. ΒΑΛΑΚΟΥ-ΚΑΡΑΚΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ευστρατίου, Συνταξιούχος Δημοσίου

2. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Τηλέμαχου, Συντηρήτρια Έργων Τέχνης, Υποψήφια Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

3. ΒΕΝΕΤΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ (ΦΑΝΗ) του Κωνσταντίνου, Ιδιωτικός υπάλληλος, πτυχιούχος του Παιδαγωγικού Τμήματος Νηπιαγωγών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

4. ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου, Δρ. Ιστορικός-Διεθνολόγος

5. ΒΛΑΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου, άνεργη

6. ΒΡΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος, Καθηγητής Αγγλικής Γλώσσας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, Διευθυντής ΓΕΛ Δολιανών

7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου, Πληροφορικός MSc, Συνεργάτης Επιτροπής Ερευνών του Ε.Λ.Κ.Ε. του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Υποψήφιος διδάκτορας Ιατρικής σχολής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

8. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ του Γεωργίου, Φιλόλογος-κειμενογράφος

9. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Λεωνίδα, Εκπαιδευτικός ΠΕ, ΜΔΕ οργάνωση ,διοίκηση και αξιολόγηση της εκπαίδευσης, υποψήφια διδάκτωρ ΠΤΔΕ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

10. ΖΕΡΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΩΝΙΑ) του Θεοδώρου, Εκπαιδευτικός, Ιδιοκτήτρια Κέντρου Ξένων Γλωσσών (Μέλος ΔΣ του Συλλόγου Ιδιοκτητών ΚΞΓ Ν. Ιωαννίνων, Μέλος Ελεγκτικής Επιτροπής της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Ιδιοκτητών ΚΞΓ)

11. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Κωνσταντίνου ,Οικονομολόγος, αμπελουργός, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Πωγωνίου

12. ΖΗΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, Πρόεδρος Εφορευτικού συμβουλίου δημόσιας βιβλιοθήκης Κόνιτσας

13. ΖΙΑΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου, Απόφοιτος Τμήματος Τεχνολογίας Περιβάλλοντος και Οικολογίας – Άνεργη

14. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Χρήστου, Συνταξιούχος νοσηλεύτρια με ειδικότητα παιδιατρικής και νεφρολογικής εξειδίκευσης.

15. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΩ) του Δημητρίου, Υπάλληλος Πανεπιστημίου

16. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρυσοστόμου, Φυσικός, πρώην Δημοτικός Σύμβουλος

17. ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου, Αγιογράφος- Εικαστικός

18. ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου, Πτυχιούχος ΠΕ Πληροφορικής– Φαρμακοϋπάλληλος

19. ΚΟΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου, Ιδιωτικός υπάλληλος γραφείου

20. ΚΟΛΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου, Ελεύθερος επαγγελματίας

21. ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ (ΕΛΕΝΗ) του Παναγιώτη, Αρχιτέκτονας

22. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου, Ηλεκτρονικός Μηχανικός – Ελεύθερος επαγγελματίας

23. ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευθυμίου, Ελεύθερος επαγγελματίας, Αγρότης

24. ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ΕΜΠ

25. ΛΙΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΛΙΛΗ) του Εμμανουήλ, Φιλόλογος

26. ΛΥΤΡΑ ΑΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου, Αρχιτέκτονας-Μηχανικός,

27. ΛΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ, Καθηγητής φυσικής αγωγής, Προπονητής στίβου ΕΚΑ Δωδώνης

28. ΜΑΝΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου, Καθηγητής τμήματος Φυσικής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

29. ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου, Επίκουρος Καθηγητής Ψυχιατρικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων ,πρώην βουλευτής Ιωαννίνων του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ

30. ΜΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του Σπυρίδωνος, Δημόσιος υπάλληλος

31. ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΜΑΙΡΗ του Σταύρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ ειδικής αγωγής

32. ΜΠΑΦΑΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου, Ιατρός Αναισθησιολόγος Διευθύντρια Του ΕΣΥ Γ. Ν ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ Ιωαννίνων , Αντιπρόεδρος ΕΙΝΗ

33. ΜΠΟΥΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας

34. ΜΠΟΥΡΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου, Νοσηλεύτρια στο ΠΓΝΙ , σπουδάστρια στο 4ο έτος σπουδών στο Πανεπιστήμιο Πατρών στο τμήμα Δημόσιας Διοίκησης

35. ΝΤΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου, Καθηγητής Φυσικής Αγωγής ΔΕ – Προπονητής, διδάκτωρ Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

36. ΞΑΝΘΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Βασιλείου, Ιατρός, ουρολόγος-ανδρολόγος, Επιμελητής στην Ουρολογική κλινική του νοσοκομείου ΜΕΤRΟPOLITAN

37. ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μηνά, Ηχολήπτης στο Δημοτικό Ραδιόφωνο Ιωαννίνων

38. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Γεωργίου , Υπάλληλος ΠΓΝ Ιωαννίνων

39. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Μιλτιάδη, Ομότιμος Καθηγητής του Τμήματος Χημείας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

40. ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου, Ιατρός Νευροχειρουργός, Διευθυντής ΕΣΥ ΠΓΝΙ

41. ΠΕΤΣΙΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΕΝΑ) του Ιωάννη, Συνταξιούχος Σχεδιάστρια

42. ΠΛΑΤΗ –ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη, Ιδιωτικός Υπάλληλος

43. ΠΡΟΚΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος επαγγελματίας

44. ΡΕΚΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ του Μιχαήλ, Συνταξιούχος

45. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Νικολάου, Οικονομολόγος- Περιφερειολόγος

46. ΣΟΥΛΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του Ξενοφώντος, Υπάλληλος Κοινωφελούς Επιχείρησης Δήμου Ιωαννιτών

47. ΣΤΕΦΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στέφου, Αργυροχρυσοχόος, Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ζίτσας

48. ΣΤΕΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, πρώην βουλευτής Ιωαννίνων του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ

49. ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαριλάου, Νοσηλευτής, Διδάκτωρ Κοινωνικής Ψυχιατρικής, Σύμβουλος Καθηγητής στο Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο και Προϊστάμενος Νοσηλευτικού Τομέα στο ΠΓΝΙ

50. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του Χρήστου, Εκπαιδευτικός ΔΕ, Διευθύντρια Γυμνασίου Δελβινακίου

51. ΤΣΟΛΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του Κωνσταντίνου, Κτηνίατρος στο Κτηνιατρικό Εργαστήριο Ιωαννίνων του ΥΠΑΑΤ, Γραμματέας του Πανελλήνιου Κτηνιατρικού Συλλόγου παράρτημα Ηπείρου, ΓΓ του ΓΕΩΤ.Ε.Ε

52. ΤΣΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Σπυρίδωνα, Δικηγόρος

53. ΦΛΙΤΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αθανασίου, Αναπληρωτής Καθηγητής Τμήματος Ιστορίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

54. ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου , Πολιτικός Μηχανικός

55. ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Πανταζή , Επισκέπτης Υγείας, Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Αθήνας, με Μεταπτυχιακό Τίτλο Ειδίκευσης στη Δημόσια Υγεία, Διδάκτωρ της Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

Υποψήφιες/οι Περιφερειακοί Σύμβουλοι Περιφερειακής Ενότητας Πρέβεζας

1. ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη, Μηχανολόγος-Μηχανικός

2. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Χρήστου, Ελεύθερος επαγγελματίας , Τμήμα Πολιτικής επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου, Εργαζόμενος στο ΠΓΝΙ

4. ΖΗΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου, Οικονομολόγος, Εκπαιδευτικός ΔΕ

5. ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου, Αρχιτέκτονας

6. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου, Γεωπόνος, Πρόεδρος ΓΕΩΤ.Ε.Ε Ηπείρου-Ιονίων Νήσων, Περιφερειακός σύμβουλος

7. ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου, Ελεύθερος Επαγγελματίας, Αγρότης

8. ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά, Ναυαγοσώστης , μέλος του συλλόγου ναυαγοσωστών

9. ΚΩΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Διογένη, Δημόσιος Υπάλληλος

10. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου, Φιλόλογος, πρώην υποψήφια βουλευτής Πρέβεζας με τον ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ

11. ΜΑΦΡΕΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Χαραλάμπους, Οικονομολόγος

12. ΜΙΧΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΒΗΣΣΑΡΗΣ) του Σπυρίδωνος , Οδοντίατρος, Διευθυντής ΕΣΥ ΓΝΠ

13. ΜΠΑΡΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος Επαγγελματίας ,Ειδικός μηχανογραφημένου λογιστηρίου, ηθοποιός του θεατρικού εργαστηρίου Πρέβεζας

14. ΝΕΣΤΩΡΑ (ΒΑΡΣΑΜΗ) ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου, Ιδιωτικός Υπάλληλος, πτυχιούχος ΑΤΕΙ Πρέβεζας – Τμήμα Λογιστικής με μεταπτυχιακό δίπλωμα στο ειδίκευσης στο Ε.Α.Π στην Οργάνωση και Διοίκηση Τουριστικών Επιχειρήσεων

15. ΝΟΥΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Χρήστου, Ελεύθερος Επαγγελματίας

16. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου, Φοιτητής, Ιδιωτικός Υπάλληλος

17. ΣΟΠΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεράσιμου, συνταξιούχος ΟΤΕ , Ηθοποιός στο Ερασιτεχνικό θέατρο Πρέβεζας

18. ΤΣΙΓΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) του Ευθυμίου, επιχειρηματίας τουρισμού

19. ΦΙΛΛΙΠΟΥΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΘΙΟΣ) του Μάριου, Εκπαιδευτικός ΠΕ, Αιρετός ΠΥΣΠΕ Πρέβεζας

20. ΧΑΣΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη , Υπάλληλος Δήμου Φιλιππιάδας

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Επικαιροποίηση του έκτακτου δελτίου επιδείνωσης – Πώς θα κινηθεί η κακοκαιρία – Χωρίς προβλήματα στο Δήμο Πρέβεζας

ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ

Το ετήσιο μνημόσυνο του Αρτινού Μητροπολίτου Πισιδίας Σωτηρίου στην Άρτα

ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ

Η ΕΕ κατέληξε σε συμφωνία για την σχεδόν πλήρη κατάργηση των πετρελαιοκίνητων φορτηγών και λεωφορείων έως το 2040

ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΤΑΞΗΣ